Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye'nin Sanatsal Marketi - 2019

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli midir?

İnternet sitemiz %100 güvenli SLL sertifikasıyla korunmaktadır. Ticari olarak güvenli sitelerde bulunan yeşil çubuk ile kontrol edilebilmektedir. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfa İYZİCO Sanal POS sayfası olup hiç bir bilgi kendi sistemimizde tutulmamaktadır.

Kredi kartım yok, nasıl sipariş verebilirim?

Sitemiz üzerinden havale/eft seçeneğiyle ödeme yapabilirsiniz.

Sizi nasıl ziyaret edebilirim?

Adres bilgilerimizden bize ulaşabilir ve istediğiniz zaman gelip üretimimizi, ürünlerimizi ve kalitemizi bir kahve içerek yakından görebilirsiniz.

Ürünlerinizi satmak istiyorum

Toptan fiyat ve anlaşmalar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ürünleriniz Garantili midir ?

Üretilen bütün ürünler en yüksek kalite standartlarında hazırlanmaktadır. Tüm ürünlerimiz müşteri memnuniyeti garantisi altındadır. Sitede belirttiğimizden farklı bir ürün gönderirsek (size özel hazırlananlar hariç) koşulsuz iade edebilirsiniz.

Kargom kaç günde elime ulaşır ?

Siparişleriniz yoğunluğa da bağlı olarak 1-2 iş günü içerisinde tablolar kargoya teslim edilir.Tasarım ürünlerinin kargoya veriliş süresi ürün ayrıntılarında belirtilmiştir.Kargo firması da size 1-3 iş günü içerisinde teslim eder. Acil siparişleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kargom problemli geldi, sırasıyla ne yapmalıyım ?

Tüm kargolar kargo firması tarafından sigortalı biçimde gönderilir. Öncelikle kargonuzu teslim alırken dikkat etmeniz gereken şey paketi kontrol edip kargo firmasından kaynaklı kırık paketler için zabıt tutturup geri gönderilmesini istemelisiniz. Ardından bizimle iletişime geçiniz

Kargomu nasıl takip edebilirim ?

Kargonuzu Siparişlerim bölümünüzden site içerisinde size verilen kargo takip numarasıyla kontrol edebilmektesiniz.

Ürünleriniz dış mekana uygun mudur?

Hayır, Ürünlerimiz iç mekan için özel üretilmiştir. Dış mekan kullanımı için solvent bazlı (kansorejen) ve düşük kondüsyonlu üretimler yapılmaktadır. Bunları genelde tabelacılar kullanmaktadır. Bu yüzden dış mekan için üretim yapmıyoruz.

Kargomu gelip kendim alabilir miyim?

Alabilirsiniz Bu konu ile ilgili lütfen bizimle irtibata geçiniz.